Оржицька районна рада

Футбол: ФК «Сазонівка» володар кубка району

Переглядів: 775

24 серпня ц.р. на районному стадіоні «Колос» відбувся фінал Кубка району з футболу серед команд колективів фізкультури Оржиччини. В ньому зустрічалися  футбольні клуби «Савинці» та «Сазонівка».

Як і належить кубковому фіналу гра носила впертий і безкомпромісний характер, коли жодна команда не мала наміру поступатися.

В першому таймі спортивне щастя посміхнулося сазонівчанам, які відкрили рахунок, але в другому таймі савинчани зрівняли рахунок.

Додатковий час не виявив переможця і за положенням було призначено серію післяматчевих пенальті. В цій футбольній лотереї спортивне щастя підкріплене  майстерністю посміхнулося футболістам ФК «Сазонівка», які з рахунком 4:3 (два удари відбив воротар сазонівчан Ігор Рожко) «вирвали» перемогу і стали володарями Кубка району 2017 року.

Прес-повідомлення районної ради ВФСТ «Колос»