Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

День працівника податкової і митної служби України

Переглядів: 503

Шановні податківці Оржиччини!

Щиро вітаємо Вас з Днем працівників Державної податкової та митної служби України!

В сучасних умовах ринкової економіки важко переоцінити роль податкових органів у забезпеченні стабільних надходжень до державного і місцевих бюджетів та у боротьбі з податковими злочинами. Саме від фахового рівня, відповідальності та принциповості податківців, сумлінного виконання ними важливих завдань з реалізації податкової політики значною мірою залежить здатність держави виконувати соціально-економічні зобов’язання перед своїми громадянами, підвищувати пенсії та заробітну плату.

В той же час чесність та прозорість роботи податкової служби, чітке дотримання законодавства, повага і партнерське ставлення до платників податків є запорукою розвитку вітчизняного підприємництва та економіки в цілому, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, зростання добробуту людей.

Від часу створення Державної податкової адміністрації її працівники з честю виконують свої професійні обов’язки, демонструючи високий професіоналізм, відданість справі, прагнення до вдосконалення форм і методів роботи та відкритість у відносинах з громадськістю.

Тож від депутатського корпусу районної ради та себе особисто бажаємо усім податківцям району міцного здоров’я, родинного затишку, подальших успіхів у роботі на благо України та Оржиччини!

                                         Голова районної ради                                       Володимир Козина

« повернутися до списку новин