Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Переглядів: 416

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

У переддень вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання від мене особисто та депутатського корпусу районної ради.

Висловлюю вдячність усім, хто своєю наполегливою, самовідданою працею створює комфортні умови для проживання громадян Оржиччини, забезпечує благоустрій, охайність і чистоту вулиць населених пунктів, надає доступні та якісні побутові послуги.

Сфера житлово-комунального господарства є однією з найважливіших та соціально значущих для розвитку і процвітання держави.

За нинішніх економічних умов підтримувати достатній рівень обслуговування населення не легко, однак,  ви завжди відчуваєте, що за вами стоять люди, і саме це додає вам сил у щоденній роботі, є запорукою доброго настрою кожного з нас.

Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій суспільства.

Упевнений, що Ваші зусилля й надалі сприятимуть поліпшенню умов життя наших земляків, забезпеченню найповнішого задоволення їхніх потреб, розширенню асортименту послуг, наближенню їх якості до міжнародних стандартів.

Дякую всім вам за щоденну напружену та відповідальну працю.

Бажаю вам міцного здоров'я, хорошого весняного настрою, благополуччя, родинного затишку, рясних матеріальних статків, нових професійних здобутків, миру та злагоди.

                                                 Голова районної ради                       Володимир Козина

« повернутися до списку новин