Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

ОРЖИЦЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ: ЗУСТРІЧ ІЗ ПРОФЕСІЄЮ "РЯТІВНИК"

Переглядів: 478

Оржицьким районним центром зайнятості, за сприяння Оржицького відділення ДСНС України в Полтавській області та органів влади в Оржицькій загальноосвітній школі проведено спортивно - інформаційний груповий захід «Зустріч з професією».

Захід розпочався виступами директора Оржицького районного центру зайнятості Валерія Кирпаня та голови Оржицької районної ради Володимира Козини.

Далі перед учнями виступили працівники Оржицького районного відділення ДСНС України в Полтавській області Володимир Маліченко та Віктор Бондаренко. Вони розповіли про трудові будні працівників ДСНС, навели приклади їх діяльності та продемонстрували учням фільм про роботу різних підрозділів служби.

 

На захід на територію школи прибула пожежна машина з екіпажем в повному складі. Учні мали можливість детально ознайомитись з будовою технічного засобу, принципом роботи машини.

Працівники ДСНС за допомогою школярів розгорнули пожежні рукави та розповіли, як вони застосовуються. Для дітей був проведений майстер - клас з тушіння пожежі, який провели працівники ДСНС.

В кінці заходу всі учні отримали інформаційні листівки про правила поводження з вогнем та в надзвичайних ситуаціях.

В заключному слові директор школи Олександр Кравченко щиро подякував всім організаторам за проведення змістовного заходу.

Прес-повідомлення центру зайнятості

« повернутися до списку новин