Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Повідомлення Новооржицької селищної ради

Переглядів: 406

Про оприлюднення проєктів рішення Новооржицької селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік», «Про встановлення на  території Новооржицької селищної ради ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про встановлення на  території Новооржицької селищної ради ставки  земельного податку на 2021 рік».

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308 (зі змінами), п. 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу України повноваження щодо встановлення ставок та пільг відносяться до виключної компетенції органів місцевого самоврядування.

Проекти рішення Новооржицької селищної ради  «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік», «Про встановлення на  території Новооржицької селищної ради ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік», «Про встановлення на  території Новооржицької селищної ради ставки  земельного податку на 2021 рік» розміщено на офіційному  веб-сайті Новооржицької селищної ради - «http://novoorzhycka.gromada.org.ua» у розділі «Регуляторна політика». Даним проектом рішення визначено ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку, єдиного податку, транспортного податку, туристичного збору та механізм справляння місцевих податків і зборів на території Новооржицької селищної ради  . 

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться до 21 червня 2020 року включно.

Пропозиції та зауваження до проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі виконавчому комітету Новооржицької селищної ради  за адресою: вул. Центральна, 4,смт Новооржицьке Оржицького району Полтавської області, 37714 або надсилати на електронну адресу: novo_sr@ukr.net

« повернутися до списку новин