Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Депутати ухвалили важливі рішення щодо соціально-економічного розвитку району

Переглядів: 662

Сьогодні відбулася дев’ятнадцята (позачергова) сесія районної ради сьомого скликання.

На початку її засідання голова районної ради Володимир Козина привітав з днем народження та побажав всіляких гараздів депутату районної ради, керівнику СФГ «Еліта» Валентині Несен, відзначивши її активну громадську позицію, професіоналізм, співпрацю у наданні волонтерської допомоги. Іменинницю також привітав керівник фракції Політичної партії «Опозиційний блок» Володимир Карлов.

Відповідно до змін внесених до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 463-р затверджений розподіл субвенції державного бюджету місцевим бюджетам. Для Оржицького району передбачені кошти в сумі 4586 тис. грн. З метою реалізації пріоритетних заходів соціально-економічного розвитку району виникла необхідність позачергового скликання  сесії районної ради для затвердження переліку об’єктів, які планується реалізувати за рахунок цих коштів.  Про це йшлося у виступі голови районної державної адміністрації Олени Кражан, яка ознайомила присутніх у залі депутатів з переліком об’єктів, куди будуть спрямовані кошти державних інвестицій та окреслила ряд питань, які будуть вирішені завдяки субвенції з державного бюджету у сферах охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення.

Відповідно до грошових надходжень були внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік та сплановані заходи щодо підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності Оржицького району.

Також депутати внесли зміни  до районного бюджету на 2017 рік.

З метою проведення ефективної і цілеспрямованої діяльності по організації і координації заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання і відтворення природних ресурсів, консервації еродованих земель та розширення лісових масивів району депутатським корпусом районної ради  затверджена Районна програма заліснення земельних угідь Оржицького району на 2017-2025 рік. Також депутати ухвалили зміни до Районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

У  «Різному» були обговорені питання стосовно ремонту покрівлі Оржицького будинку дитячої та юнацької творчості, сплати оренди сільгоспвиробниками до бюджету сільських рад за використання земельних ділянок несільськогосподарського призначення, ремонту селищного водогону, будівництва водорегулюючої споруди  -  шлюза-регулятора на р. Сула.

Наприкінці сесії голова районної ради Володимир Козина надав слово новопризначеному комісару Оржицького райвійськкомату, капітану Лаптєву Олександру, який запросив  присутніх до співпраці у питаннях мобілізаційної підготовки  та охорони важливих об’єктів на території району. Також загалу були представлені в.о. начальника Оржицького відділення Лубенського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області Супруненко Антон та начальник Оржицького відділу Лубенської місцевої прокуратури Полтавської області Шура Олексій.

На засіданні сесії були присутні депутат обласної ради Анатолій Яненко, заступник голови райдержадміністрації Сергій Перетятько, керівники структурних підрозділів РДА, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств).

Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради Володимир Бас, Микола Чепа, Леонід Бондар, Володимир Карлов, Оксана Халява, Григорій Рибачов.

Після закінчення сесії відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, на якій було обговорено питання проведення районної велоестафети територіальних громад, присвяченої Дню Державного Прапора України.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин