Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Навчальна практика учнів «Знайомство з рідним краєм»

Переглядів: 629

Починати вивчення історії своєї країни потрібно із знайомства з рідним краєм. Саме під таким гаслом була проведена навчальна практика з історії та української літератури для учнів 7 класів.

Діти відвідали памя’тку природи Оржицького району – Зарізький дендропарк. Він вразив нас великою різноманітністю дерев, квітів і чистотою. У центрі парку висаджено тіньовий годинник з кремезних дубів, що тінню показує час. Велика кількість різноманітних скульптур доповнюють художньо-мистецький комплекс дендропарку. Ці місця пов’язані з Тарасом Шевченко. Він гостював у Пантелеймона Куліша, який проживав тривалий час у селі Заріг.

 

Приємною випадковістю стала зустріч із приватним підприємцем, засновником ТМ «Оржицький оксамит» Олегом Закотюрою. Він провів екскурсію на підприємстві, розповів про особливості виготовлення: «Ми принципово не використовуємо загущувачі, ароматизатори, барвники, та іншу хімію, тому у нашої продукції гарна репутація і постійні пропозиції.» Учні побачили весь процес виготовлення  смачних пряників.

Дуже цікавою і захоплюючою виявилася екскурсія в історичному музеї. Екскурсовод Володимир Боровський розповів про минуле нашого краю, мужність наших земляків на фронтах Другої світової війни, поділився спогадами зі своїх дитячих років про лихоліття воєнного часу.

 Ми щиро вдячні за збереження нашої історії, за те, що можна дізнатись про минуле рідного краю, згадати тих, хто творив історію.

Прес - повідомлення Новооржицької ЗОШ

« повернутися до списку новин