Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Зустрічі з виборцями народного депутата Костянтина Іщейкіна

Переглядів: 938

19 липня ц.р. народний депутат України Костянтин Іщейкін (виборчий округ №148) провів особистий прийом громадян в Оржицькому районі.

В ході особистого прийому керівниками територіальних громад та жителями сіл перед депутатом були порушені проблеми необхідності заміни покрівлі на спортивному залі Денисівської загальноосвітньої школи та опалення в місцевому дитячому садку,  виділення додаткового фінансування на ремонт Оржицького районного будинку культури, придбання апаратури ультразвукової діагностики та автоклаву для центральної районної лікарні, комп’ютерів для Плехівської школи, організації лікування окремих громадян тощо.

Оржиця, районна рада, народний депутат,прийом, Полтавщина

Для особистого ознайомлення із станом окремих об’єктів, які потребують зазначених ремонтів, депутат особисто відвідав їх.

Цього дня депутат також зустрівся з сільськими і селищними головами та обговорив з ними стан та перспективи реалізації запланованих  на 2016 інфраструктурних проектів, питання добровільного об’єднання територіальних громад.

Усі висловлені під час зустрічей питання і пропозиції стануть предметом уважного опрацювання наголосив народний депутат.

Разом з депутатом у цих заходах взяли участь голова районної ради Володимир Козина та в.о.голови райдержадміністрації Лілія Парасоцька.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин