Оржицька районна рада

Виховуємо патріотів України

Переглядів: 403

Сьогодні на районному стадіоні «Колос» проходили навчання з військово-патріотичної підготовки серед учнів 11 класів шкіл району. Захід відбувся за активного сприяння  відділу освіти райдержадміністрації.

Військовий комісар Оржицького районного військового комісаріату Олександр Лаптєв запросив до співпраці інструкторів ГО «Єдність та братерство», які ознайомили дітей з різновидами стрілецької зброї, зразками боєприпасів, піротехнікою та вибуховими пристроями, засобами індивідуального захисту в зоні бойових дій – бронежилетами та касками. Окремим пунктом заняття була домедична допомога та тактична медицина.

До участі був запрошений депутат районної ради, молодший науковий співробітник київського Національного військово-історичного музею України, учасник пошукових  операцій в зоні АТО Леонід Бондарь.

Учні були зацікавлені навчальним процесом саме завдяки неформальному спілкуванню, коли можна підійти та взяти в руки навчальні предмети, задати питання, вислухати думки людей, які знаються на військовій справі.

Захід  відвідали голова районної ради Володимир Козина, заступники голови райдержадміністрації Мирослав Боговик та Сергій Перетятько.

Проведення подібних навчань сприяє формуванню у дітей та молоді сучасної національної ідентичності на кращих прикладах мужності і звитяги, зміцнює патріотичний дух учнів, актуалізує інтерес до військової служби.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин