Оржицька районна рада

Сесія пройшла в конструктивному руслі

Переглядів: 568

Оржиця, районна рада, сесія, депутати18 жовтня  ц.р. під головуванням голови районної ради В.Козини відбулася двадцята сесія районної ради сьомого скликання.

Сесія розглянула питання: про внесення змін до Переліку об’єктів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (спеціальний фонд), про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік.

 

Також депутати обговорили низку освітянських питань: про виконання Районної програми подальшого розвитку   та удосконалення харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2021 роки у 2017 році, про  затвердження Положень філій опорних закладів, про затвердження структури і граничної чисельності опорних закладів, про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів, про затвердження передавальних актів, про надання дозволу на утворення груп продовженого дня  в загальноосвітніх школах І-ІІ ступенів, про затвердження трудових контрактів в новій редакції, про укладення трудових контрактів із завідувачами філій.

Заслухали інформацію  виконання Програми зайнятості населення Оржицького району на 2013-2017 роки у 2017 році та внесли в неї зміни.

Серйозну полеміку  викликали питання про виконання Районної програми кадрового забезпечення лікарями закладів охорони здоров’я району на 2013-2021 роки у 2017 році, про внесення змін до Районної програми забезпечення ліками окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2016-2018 роки, про внесення змін до Програми поліпшення умов функціонування лікувально-профілактичних закладів територіальних громад Оржицького району на 2016-2018 роки.

Депутати затвердили  Розрахунок асигнувань на реалізацію заходів Програми розвитку інформаційної сфери району на 2016-2018 роки  в новій редакції. Внесли зміни до Розрахунку до кошторису  по КФК 250404 „Інші видатки” на 2017 рік (Районна програма відзначення пам’ятних дат, ювілеїв та інших заходів на 2017 рік) та до Районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

Була також затверджена Комплексна програма мобілізаційної, допризовної підготовки Оржицького району та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України  на строкову військову службу, військову службу за контрактом та військову службу в резерві до лав Збройних Сил України та інших  військових формувань на 2017-2020 роки.

Особливо гарячі дискусії викликало  внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на  2017 рік”.

Підтримку депутатів отримали питання затвердження розпоряджень голови районної ради прийнятих у міжсесійний період, затвердження Порядку проведення районного конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства,  для виконання яких надається фінансова підтримка, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Реагуючи на питання реформування дорожньої галузі держави депутатський корпус прийняв Звернення до Кабінету Міністрів України та Полтавської обласної державної адміністрації щодо внесення змін в додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. №654) щодо включення  до переліку доріг загального користування державного значення відрізок дороги обласного значення Оржиця – Хорол (О 17 17 361).

Всі рішення внесені на розгляд сесії, після конструктивних дискусій, були прийняті більшістю голосів.

В обговоренні питань порядку денного та Різному виступили та внесли свої пропозиції депутати районної ради - В.Карлов, Г.Рибачов, Н. Шульга, М.Чепа, В.Закорецький, А Литвиненко,депутат обласної ради А.Яненко, сільські, селищні голови- О.Сидоренко, В.Гарбуз, М.Боговик, районний військовий комісар О. Лаптєв, представники громадських організацій.

В роботі сесії також взяли участь: депутати обласної ради М.Горб, А.Яненко,  голова райдержадміністрації О.Кражан та її заступник, сільські, селищні голови, керівникіи управлінь, відділів і секторів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств), профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії, представників засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

 

 « повернутися до списку новин