Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Добре працюємо - весело святкуємо

Переглядів: 907

Минулої неділі пройшли Дні села в кількох населених пунктах району, зокрема в Лазірках, Чевельчі, Селецькій сільській раді та в с. Іванівка Куйбишевської сільської ради. В програмах святкування були концерти, спортивні та інші турніри, пригощання, дитячі атракціони, торгівля.

Долучилися до дійства і представники районної влади. Так, в селі Лазірки під час урочистостей та святкового концерту громаду привітав голова районної ради Володимир Козина. З вітальним словом до односельців звернувся сільський голова Олександр Ковальов. Далі розпочалася культурно-розважальна  програма, де кожен знайшов собі забаву до душі. Працівники сільського будинку культури разом з вихованцями Будинку піонерів та школи підготували святковий концерт, охочі позмагатися мали можливість взяти участь  у силових та атлетичних  видах спорту.  За символічну ціну можна було посмакувати кашею та шашликами. Надвечір лазірківчан  вітали піснями Хорольський народний гурт «Край» та  російський вокально-інструментальний ансамбль «Лейся песня». Спонсорами свята виступили всі приватні підприємці, що працюють на території Лазірківської сільської ради.

У Чевельчі родзинкою святкування була інсценізації обряду урочистої реєстрації шлюбу для пар, які в цьому році святкують  50, 55  та 60 – літній ювілей  подружнього життя. Подружжя були дуже задоволені участю  у сценарії, який подарував їм приємні спогади з минулого. Їх життєвий шлях став прикладом для багатьох молодих сімей, присутніх на заході. На свято розділити радість події до чевельчан завітали керівник відділу соціальної політики кластеру «Полтава-Захід» Валентина Пищида та керівник сільськогосподарського відділу Василь Бабак, які разом з головою села Вірою Шупортяк тепло привітали всіх присутніх зі святом та, як і годиться, вручили подарунки за багаторічну і сумлінну працю та з нагоди Дня села працівникам, які цього року вийшли на заслужений відпочинок та наймолодшому і найстаршим мешканцям Чевельчі. Місцеві ґаздині пригощали учасників заходу смачною рибною юшкою та кашею. Бажаючі мали нагоду подивитися  спортивні змагання з міні-футболу, послухати святковий концерт місцевих аматорів та потанцювати  на вечірній дискотеці. Програма була насиченою і різноманітною, тож всі жителі та гості свята залишилися задоволеними і добре відпочили. Окрему подяку слід виголосити благодійному фонду «Разом з Кернел», який спонсорував святкові заходи до Дня села.

Оржиця,райрада,Чевельча, День села

Оржиця,райрада,Чевельча, День села

Оржиця,райрада,Чевельча, День села

Оржиця,райрада,Чевельча, День села

Оржиця,райрада,Чевельча, День села

Сільське свято в Селецькій сільській раді проходило у теплій атмосфері народних пісень, які передаються з покоління в покоління. До стареньких батьків з’їхалися діти з усіх куточків України, згадували дитинство, спілкувалися,  обмінювалися думками, розповідали новини.

Зі святом земляків привітали сільський голова Василь Кулик, керівник СТОВ «Селецька» Володимир Стилик, приватний підприємець Микола Торовик. Були вручені подарунки школі, ДНЗ «Веселка», найстаршому та наймолодшим жителям сільської ради, іменинникам, що народилися у цей день, парам, які у цьому році святкують срібні та смарагдове весілля, новоствореній молодій сім’ї, главою якої став учасник АТО, господарям за зразково впорядковану  садибу.

Оржиця,райрада,Великоселецьке, День села

Загалом захід вдався, особливого колориту йому додали виступи діток з дошкільного навчального закладу та запрошені на свято митці гурту «Черкаські козаки».

Оржиця,райрада,Великоселецьке, День села

Чудова сонячна погода сприяла святу у кожному селі, а організаторська робота, проведена напередодні місцевими головами, депутатами, сільгосп- та приватними підприємцями  – успішному проведенню Днів села.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин