Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Прихильники гри в настільний теніс провели змагання особистої першості району серед чоловіків та жінок

Переглядів: 506

27 січня цього року в спортзалі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів   імені І.Я. Франка та залі засідань районної ради відбулися змагання особистої першості району з настільного тенісу, учасниками яких цього разу стали 18 чоловіків та 8 жінок. Тенісні турніри проводились за сприяння районної організації ВФСТ «Колос» АПК.  

Змагання серед чоловіків проходили в два етапи, спочатку проводились групові турніри, а потім по два кращі гравці з кожної групи вели боротьбу в фінальній стадії  змагань за чемпіонство та призові місця. 

У змаганнях серед жінок проводився одноколовий турнір, у якому безпосередньо визначались переможець, призери та розподіл місць.

У підсумку цікавих тенісних баталій переможцем в чоловічому турнірі став оржичанин Ігор Левенко, друге місце виборов Олександр Сапін з Вишневого, третім призером змагань став Юрій Кононіхін з Оржиці.

Не менш цікаво і напружено проходив турнір за участю жінок. Тут за підсумками турніру свою перевагу довела Каріна Кошіль з Райозера, яка не зазнавши жодної поразки, стала переможцем змагань, другою виявилася Катерина Сафронова з Плехова, а  третьою стала Валентина Скрипка з Вишневого.

Переможці та призери були відзначені нагородами  районної організації ВФСТ «Колос» АПК. Та головними аспектами цього заходу стали  змістовний, активний відпочинок і позитивний настрій від спілкування та суперництва. 

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин