Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Нарада з питань ведення військового обліку за участю сільських, селищних голів та секретарів рад

Переглядів: 782

Про стан організації та ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання в органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях району йшлося на нараді, участь у якій сьогодні взяли голови та секретарі сільських, селищних рад району.

Як зазначив військовий комісар Оржицького райвійськкомату Олександр Лаптєв військовий облік в районі вимагає покращення.  Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» граничний вік перебування в запасі 2 розряду військовозобов’язаних  для чоловіків становить 60 років, а для жінок – 50. На жаль, явка цієї категорії населення до військового комісаріату для проходження ними медичної комісії та поновлення на військовому обліку забезпечена  на низькому рівні.  За минулий рік показник по сільських радах виконано лише на 10%.  Невчасно та не належному рівні проводяться звірки облікових даних сільських, селищних рад з даними військкомату.

Відповідно до Закону України «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» № 921 від 07.12.2016 року Оржицьким  РВК  протягом 2017 року виконувався план заходів щодо бойового, технічного і тилового забезпечення проведення призову на військову службу осіб офіцерського складу, мобілізації людських ресурсів, поновлення на військовий облік. Активно сприяли у проведенні заходів по оповіщенню та доставці до райвійськкомату офіцерів запасу відповідальні за ведення військового обліку Круподеринської, Лазірківської, Денисівської, Селецької, Яблунівської, Золотухинської сільських рад та ТОВ «Кононівський елеватор».

Про посилення відповідальності у проведенні військового обліку йшлося у виступах інших представників районного військкомату, які взяли участь у нараді.  У підсумку було зазначено, що необхідно відпрацювати чіткий механізм співпраці з сільськими, селищними радами задля виконання поставлених райвійськкоматом планових завдань.

Також було проведено анкетування серед сільських, селищних голів щодо визначення напрямків фінансування районних проектів розвитку місцевого самоврядування.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин