Оржицька районна рада

Відзначили День танкіста

Переглядів: 425

День танкіста в Україні щороку прийнято святкувати в другу неділю вересня.  Свято було встановлене для підтримки ініціативи танкобудівників нашої країни і ветеранів танкових військ, а також для виховання нових поколінь танкістів Збройних Сил України в найкращих традиціях минулих поколінь.

Сьогодні танкові і механізовані війська - основа Сухопутних військ нашої держави. Крім того, Україна у світі є однією з 11 країн-танкобудівників, які займають провідні позиції.

    У п’ятницю, напередодні свята, в райдержадміністрації відзначили День танкіста. Під час заходу в.о.голови райдержадміністрації Лілія Парасоцька та військовий комісар Оржицького райвійськкомату Ігор Масюк вручили грамоту та нагрудний знак «Учасник АТО» молодшому сержанту Шевченку Руслану, який має військову професію танкіста та нещодавно демобілізувався із зони проведення антитерористичної операції.

За інформацією Оржицької державної районної адміністрації: http://orjyca.adm-pl.gov.ua/news/vidznachili-den-tankista« повернутися до списку новин