Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржицькі рятувальники отримали нове сучасне обладнання

Переглядів: 483

Цими днями, за участі  начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області відбулося урочисте вручення оржицьким вогнеборцям нового сучасного аварійно-рятувального обладнання та технічного спорядження.

За сприяння керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області та районного бюджету рятувальники отримали апарати на стиснутому повітрі «AirXpress Fire», панорамні маски, мотопомпу «Forte», пожежні чоботи, карабіни, стволи ручні, рукава пожежні, ножиці діелектричні, брезентові рукавиці, підшоломники та інше обладнання.

Оржиця, ДСНС, обладнання, бюджет

Оржиця, ДСНС, обладнання, бюджет

Оржиця, ДСНС, обладнання, бюджет

Оржиця, ДСНС, обладнання, бюджет

Оржиця, ДСНС, обладнання, бюджет

«Дякую керівництву Оржицького району за підтримку рятувальників. Хочу відмітити, що все отримане обладнання вже сьогодні стає у бойовий розрахунок і при необхідності буде використовуватися рятувальниками для ліквідації наслідків надзвичайних подій та ситуацій, наданню допомоги постраждалим», - підкреслив Володимир Салогуб.

За словами начальника Головного управління, створенню у районах області підрозділів газодимозахисної служби приділяється особлива увага. Оновлення матеріально-технічної бази сучасним обладнанням та спецтехнікою – один із пріоритетів роботи Служби порятунку «101».

Також, в рамках візиту начальник ГУ ДСНС області Володимир Салогуб зустрівся з особовим складом Оржицького районного сектору та відповів на всі запитання, що турбували працівників.

« повернутися до списку новин