Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

5 грудня - Міжнародний день волонтера

Переглядів: 274

Сьогодні більшість країн світу святкують Міжнародний день добровольців. Друга назва цього свята - день волонтерів.

Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку був заснований за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН у 1985 році. Цей день призначається на подяку всім людям, які добровільно роблять внесок у розвиток економіки і соціальних програм на території багатьох держав. 

Спектр благодійної діяльності волонтерів дуже широкий.

Так, можна говорити про тих, хто потребує волонтерської допомоги — це хворі, інваліди, літні люди, безробітні, бездомні, безпритульні особи, багатодітні сім'ї та сироти, інші кризові категорії населення. А отже, волонтерська діяльність може бути спрямована на допомогу одній із цих груп людей. Важлива участь волонтерів у зборі фінансів на ту чи іншу благодійну ініціативу.

За нинішньої ситуації в Україні багато волонтерів беруть участь у зборі допомоги бійцям ООС та проживаючим на території ведення бойових дій. Вони, не рахуючись з власним часом, здоров’ям, бажаннями, йдуть за покликом серця допомагати тим, хто цього потребує.

У нашому районі постійно займаються волонтерською діяльністю  настоятель Оржицької Свято-Преображенської громади УПЦ КП, прт. Віктор Семенюк та група волонтерок з с. Воронинці, до якої входять Іванна Верховська, Валентина Дронько, Наталія Андреєнко та Людмила Бойко.

Волонтерську діяльність підтримує керівництво району, сільські, селищні ради, чимало приватних підприємців всіх форм власності та небайдужих громадян Оржиччини.  

Від початку війни на Сході волонтерський рух в Україні став без перебільшення світовим відкриттям. Сьогодні це один із символів віри та незламності духу нашого народу. Волонтери своїм прикладом надихають оточуючих та неабияк сприяють перемозі України та збереженню її державності, не чекаючи за це винагороди. І за це їм велика вдячність.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин