Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

ПЕРША МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕДИ МЕЖИРІЧЧЯ»

Переглядів: 628

Сьогодні в селищі Семенівка Полтавської області проходить Перша Міжнародна конференція «Меди Межиріччя» на тему «Розробка та практичне впровадження моделі кластеру місцевої промислової виробничої системи».

Захід присвячений медовому бізнесу, технологіям та регулюванню ринку бджолярства в Україні, а також системному підходу через призму кластеру, а не медової галузі.

Його мета – економічний розвиток території за рахунок концентрації спеціалізованих галузей у цій місцевості, державній і науковій підтримці проекту.

Перша частина заходу – конференція – відбулася в актовій залі Семенівської районної ради. У ній взяли участь заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова Спілки пасічників України Володимир Стретович, засновник приватного сільськогосподарського підприємства «Дружба» Сергій Семигреєнко та інші.

Від Оржицького району участь у конференції взяли заступник голови районної ради Василь Яковенко, голова райдержадміністрація Олена Кражан, начальник відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) Віктор Тарасенко, начальник відділу економічного та агропромислового розвитку РДА Віктор Ванцак, Денисівський та Золотухинський сільські голови Олександр Симчина і Сергій Несен.

На конференції йшлося про нинішній стан бджільництва і перспективи його розвитку, формування територіальних кластерів, паспортизацію й сертифікацію пасіки, ветеринарно-санітарні вимоги до організації промислового виробництва меду, органічне бджільництво тощо.

Друга частина заходу відбулася на виробничих потужностях приватного сільськогосподарського підприємства «Дружба», де присутні ознайомилися з практичним застосуванням промислових технологій у бджільництві.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин