Оржицька районна рада

Люди з особливими потребами: від ізоляції до відкритого суспільства

Переглядів: 374

Наразі інвалідність стає проблемою не тільки однієї людини, але й усього суспільства в цілому. Гармонійний розвиток людини можливий лише за умови усунення будь-яких обмежень у реалізації життєвих функцій спільними зусиллями особистості та соціуму.

Тому в суспільстві постає проблема соціальної допомоги тим, хто її потребує. Виходячи з усвідомлення інвалідності як складного соціального явища, можна стверджувати, що ця проблема може бути вирішеною настільки, наскільки суспільство готове створити умови для залучення людей, які мають фізичні обмеження, до суспільного життя.

Саме для вирішення цих питань учора відбулася зустріч керівництва району,  голів сільських, селищних рад з головою громадської організації «Оржицьке районне об’єднання осіб з інвалідністю» Валентиною Харченко-Несмашною та секретарем організації Віктором Несмашним. На думку Валентини Іванівни одним із засобів ефективної інтеграції в суспільство людей з особливими потребами є проведення спортивних змагань серед осіб з інвалідністю. Валентина Харченко-Несмашна закликала сільських, селищних голів до сприяння у проведенні районних змагань із доступних для осіб з інвалідністю видів спорту. Зокрема, вона наголосила на важливості соціалізації громадян з особливими потребами у суспільстві, на необхідності їх повноцінного спілкування, втілення в життя захоплень,  реалізації задумів, розвитку здібностей та прояву власних ініціатив.

Голова районної ради Володимир Козина та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик підтримали ідею проведення районних змагань серед осіб з інвалідністю та дали доручення очільникам громад здійснити аналіз у розрізі вікових груп людей з особливими потребами, виявити їх уподобання у спорті та створити команди для участі  у загальнорайонних змаганнях.

До обговорення питання проведення змагань та внесення пропозицій щодо видів спорту та організації цього заходу запрошується  громадськість району. Також запрошуємо підприємців усіх форм власності надати посильну спонсорську допомогу для гідного проведення районних змагань.

За інформацією та з пропозиціями щодо проведення заходу звертатися до голови ГО «Оржицьке районне об’єднання осіб з інвалідністю» Валентини Іванівни Харченко-Несмашної за тел.: 0995622497, 0966834279 або до секретаря організації Віктора Миколайовича Несмашного, тел. 0952212281.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин