Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

5 серпня розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Переглядів: 680

5 серпня, в суботу, у Полтавській області розпочинається сезон полювання на пернату дичину.

Мисливці, які отримали всі необхідні дозволи, зможуть відстрілювати диких гусей, більшість видів качок, перепілок і голубів до 31 грудня включно, повідомляють у прес-службі обласної поліції.

Під час сезону полювання на пернату дичину в добу можна добути не більше 10 голів різних видів дозволених для відстрілу птахів. Днями, відведеними для полювання на пернату дичину визначені субота, неділя, середа. У Додатковий день, четвер, дозволене полювання з мисливськими собаками лягавих порід та спанієлів, але за окремими відстрілочними картками.

Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день не повинна перевищувати 10 та залежно від видів

Полювання заборонено

– на відтворюючих ділянках;

– на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей;

– на пернату дичину з нарізною вогнепальною зброєю або з використанням набоїв , споряджених кулями або шротом діаметром більше 5 мм(№ 0000);
– у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу); 

– на пернату дичину методом нагінки з виставленням номерів. 

Під час полювання мисливець повинен мати при собі такі документи: державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2016 рік, відстрільну картку користувача мисливських угідь, дозвіл на зберігання та носіння зброї, за наявності мисливських собак – паспорт на собаку. 

Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювань.

« повернутися до списку новин