Оржицька районна рада

Оржиччину відвідав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький

Переглядів: 370

Сьогодні з робочим візитом Оржицький район відвідав голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. 

Участь у заході взяли голова районної ради Володимир Козина, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, депутати обласної ради Мирослава Василенко, Валентин Несен, Анатолій Яненко, депутат районної ради Олександр Горб, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

У ході зустрічі Олександр Біленький відвідав будівництво малого групового будинку, зведення якого здійснюється  в с. Чутівка Оржицького району. На об’єкті вже закладено фундамент та розпочато процес зведення стін. В цілому на будівництво планується витратити близько 9 млн. грн коштів державного бюджету. У майбутньому це буде заклад нового типу з умовами проживання, наближеними до сімейних. За словами виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Мирослава Боговика малий груповий будинок розрахований для проживання 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Втілення проекту дасть можливість не відправляти дітей у віддалені сиротинці та не розривати їх зв’язок з рідними місцями.  

Учасники зустрічі побували у школах району: опорному закладі «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Я.Франка», Зарізькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Т. Симонова, Круподеринській І-ІІІ ст. та Тарасенківській І-ІІ ст. Зазначимо, що голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький близько 140 тис. грн особистих коштів спрямував на придбання для цих шкіл мультимедійних та інших засобів навчання. Сюди увійшли один повністю умебльований клас, дві інтерактивні дошки з проекторами, окремо проектор з laptop, тобто - хто що замовляв. Тож сьогодні Олександр Юрійович мав змогу особисто переконатися у тому, що все обладнання використовується за призначенням  та вислухати слова щирої вдячності від директорів, вчителів та школярів району.

Олександр Біленький зауважив, що поїздка видалася результативною, відзначив  конструктивну співпрацю керівництва району з обласною радою, депутатами обласної ради, з сільськими, селищними головами, суб’єктами підприємницької діяльності, керівниками сільськогосподарських структур  по вирішенню питань соціально-економічного розвитку Оржиччини. Спонукав долучатися до участі у різноманітних проектах, що ініціюються обласною радою з метою залучення додаткових коштів для розвитку громад.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин