Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради

Переглядів: 604

5 липня ц.р. відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради  з питань освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту на базі відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Оржицького районного територіального  центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг)  в с. Козаче. Комісією було  розглянуто питання стану та перспектив подальшої діяльності цього закладу.

У її роботі взяли участь депутат обласної ради Анатолій Яненко, голова районної ради Володимир Козина, депутати районної ради Микола Бутенко, Григорій Проценко, Євгеній Лаврись, Микола Чепа (директор Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), голова райдержадміністрації Олена Кражан, Воронинцівський сільський голова Руслан  Почома, працівники  закладу.

У ході засідання депутати ознайомилися з умовами проживання одиноких громадян похилого віку, господарською  і соціальною діяльністю закладу, заслухали інформацію адміністрації про проведену роботу в 2016 – 2017 роках та плани щодо поліпшення умов діяльності відділення на перспективу.

На даний час у відділенні  проживає 24 особи з 14 населених пунктів району. За підсумками роботи 2016 року на діяльність закладу та утримання проживаючих витрачено 1257677 грн., із них 831729,41 – кошти районного бюджету, 90802 – кошти сільських і селищних рад, 335145,41 - кошти Пенсійного фонду.

За підсумками роботи комісії прийнято рішення забезпечити подальше функціонування закладу та здійснити комплекс заходів, спрямованих на покращення його матеріальної бази та умов утримання одиноких непрацездатних громадян.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин