Оржицька районна рада

Міжнародний день медичної сестри

Переглядів: 421

Щорічно 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри. Іншими словами, це привід ще раз подякувати і привітати представниць однієї з найгуманніших професій світу.

Медичні сестри - це фахівці, що отримали початкову медичну освіту і виконують приписи лікаря чи фельдшера по догляду за хворими, це обов'язкові помічники лікарів, адже саме вони протягом всього терміну лікування безпосередньо працюють з пацієнтом.

В даний час медичні сестри складають найчисленнішу категорію працівників охорони здоров'я, так як в лікарській практиці велика частка медичних послуг надається виключно сестринським персоналом. Медсестри — не просто молодший медперсонал. Вони, як і лікарі, кожні п’ять років складають іспит на професійну придатність. Крім широких медичних знань, медсестри мають безліч прекрасних якостей, найважливіше з яких — доброта.

Вперше служба сестер милосердя була організована під час Кримської війни англійкою Флоренс Найтінгейл. На її честь, у 1912 році Ліга Міжнародного Червоного Хреста і Червоного Півмісяця заснувала медаль для медсестер і волонтерів медичної служби, що відзначилися у роки війни або в мирний час. Також за рішенням міжнародної організації Червоного Хреста у  честь Флоренс Найтінгейл, а саме в день її народження - 12 травня, відзначається Всесвітній день медичних сестер.

В Оржицькій ЦРЛ працюють 105 медичних сестер, з них 67 - мають вищу кваліфікаційну категорію. Середній вік становить 45 років, середній стаж роботи близько 26 років. Всі вони відмінно виконують свою роботу, добрим словом та вмілими діями лікують пацієнтів, котрі звертаються за допомогою.

З нагоди професійного свята Міжнародного дня медичної сестри щиро вітаємо медичних сестер Оржицької центральної лікарні та дякуємо їм  за чуйні серця, за врятовані життя і повернуте здоров’я мешканців нашого району!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! Здійснення мрій та задумів. Хай все добре, зроблене з душею та натхненням повертається до Вас сторицею.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин