Оржицька районна рада

Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Переглядів: 509

Шановні працівники житлово-комунального  господарства і побутового обслуговування населення району! 

Від імені депутатського корпусу, сільських, селищних голів району сердечно вітаю вас з професійним святом!

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів ще не прокинулась, вона часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя людей.

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб у кожній оселі завжди були вода, газ, тепло і світло, підтримують порядок у парках і скверах, на вулицях і дорогах, у дворах і під’їздах, поліпшують благоустрій наших населених пунктів.

Від надійності та якості надання комунальних послуг, від професіоналізму та відповідальності працівників житлово-комунального господарства багато в чому залежить благополуччя кожного будинку, кожної родини, добробут, гарний настрій, а інколи і здоров’я кожного з нас.
За специфікою роботи багато хто з вас зустріне цей святковий день на своєму робочому місті. Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, родинного щастя, добробуту, здійснення всіх життєвих планів і сподівань та нових професійних здобутків у нелегкій, але такій потрібній людям справі!

                                     Голова районної ради                                                              Володимир  Козина« повернутися до списку новин