Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржиця: До Дня Державного Прапора – стартувала велоестафета

Переглядів: 510

День Державного Прапора - це свято всіх українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий та героїчний шлях. Шляхетні, синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національної гідності народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни.

На честь свята відбувається здійснення комплексу урочистих заходів, зокрема проведення щороку 23 серпня  офіційної церемонії підняття Державного Прапора України в містах Києві та Севастополі, обласних та районних центрах, інших населених пунктах України, за участю діячів науки та культури, представників міжнародних, громадських, релігійних організацій, політичних партій.

За рішенням Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради вчора на районному стадіоні, під час проведення районного свята Дня незалежності України, стартувала районна велоестафета з Державним Прапором України територіальними громадами району.

Цього дня вона прибула до села Заріг, яке святкувало день села.

Естафета  пройде територіями усіх сільських і селищних рад та фінішує в райцентрі 23 серпня, де буде піднято державний символ України.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин