Оржицька районна рада

Освіта Оржиччини: Засідання клубу «Пошук» заступників директорів з виховної роботи та методичне об’єднання практичних психологів

Переглядів: 590

На базі Староіржавецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання клубу «Пошук» заступників директорів з виховної роботи та методичне об’єднання практичних психологів.

До роботи були залучені практичні психологи та заступники з виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Оржицького району.

Засідання клубу «Пошук» проведено за темою «Формування духовно багатої, фізично здорової, творчої, соціально активної особистості через нетрадиційні методи виховання». Куць Т.І., заступник директора з виховної роботи Староіржавецької ЗОШ І-ІІІ ст., поділилася досвідом про впровадження компетентнісного підходу до виховання активної особистості.

Оржиця, освіта, семінар, психологи

Оржиця, освіта, семінар, психологи

Оржиця, освіта, семінар, психологи

Оржиця, освіта, семінар, психологи

На методичному об’єднанні практичних психологів з теми «Профорієнтаційна робота психолога. Психологічна допомога у підготовці до ЗНО» було розглянуто питання «Профорієнтаційна робота шкільного психолога: мета, напрямки, завдання», «Психодіагностика професійних інтересів та схильностей старшокласників». Психолог Староіржавецької ЗОШ Зінченко Л.В. продемонструвала профорієнтаційні тренінгові заняття для учнів 9-11 класів, в ролі яких побували всі учасники семінару.

Цікавим та динамічним також був і тренінг «Давайте будемо щасливими».

На завершення відбувся відкритий виховний захід «З Україною в серці», на якому вихованці даної школи продемонстрували всі свої таланти та з щирим серцем підняли патріотичний дух усіх гостей.« повернутися до списку новин