Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Виїзний прийом голови районної ради

Переглядів: 461

29 листопада цього року відбувся запланований виїзний прийом голови районної Козини Володимира Івановича в Сазонівську та Чевельчанську сільські ради.

У ході прийому  сільські голови Валентина Чмихало та Віра Шупортяк ознайомили голову районної ради  з вирішенням місцевих питаньВ очікуванні прийому соціально-економічного розвитку та перспективними планами подальшої діяльності. При цьому особлива увага зверталася на необхідність проведення ремонту дороги до населених пунктів та здійснення реконструкції окремих об’єктів сіл.

На виїзному прийомі мешканці Сазонівки та Чевельчі порушували питання затримки квитанцій по нарахуванню субсидій на зимовий період, які надаються управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації. Громадянам в телефонному режимі було надано роз’яснення  начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідії Матвієнко щодо строків  одержання квитанцій по нарахуванню субсидій. Також було розглянуто ряд інших питань.

Всі звернення голова районної ради Володимир Козина взяв на особистий контроль та дав доручення відповідним службам щодо подальшого їх вирішення.

Прес-служба  районної ради

« повернутися до списку новин