Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Мінрегіон встановив рівень кошторисної зарплати у будівництві на 2018 рік

Переглядів: 467

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України визначило орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати у 2018 році на рівні 5500-7800 гривень.

Він використовується при визначенні вартості об’єктів будівництва, що фінансується із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, а також кредитів під державні гарантії.

У розрахунку було враховано дані підрядників щодо надбавок і доплат, розмір прожиткового мінімуму у 2018 році та відповідні пропозиції обласних державних адміністрацій.

Наразі Мінрегіон планує внести зміни до Порядку визначення кошторисної заробітної плати при обчисленні вартості будівництва та інших нормативних документів з ціноутворення у будівництві в частині спрощення процедури складання інвесторської кошторисної документації для покращення інвестиційного клімату та дерегуляції будівельної галузі.

Розмір кошторисної зарплати у будівництві враховується замовниками (інвесторами) при визначенні вартості будівництва на стадії розроблення проектної документації. По кожному конкретному об’єкту замовники будівництва приймають рішення щодо рівня кошторисної заробітної плати у складі вартості будівництва, виходячи з його виду та особливостей здійснення будівельних робіт на об’єкті. Визначена вартість будівельних робіт стосується нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту та технічного переоснащення.

Нагадаємо, у 2017 році орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати у будівництві складав від 3590 до 5500 гривень, що відповідало середньому розряду складності робіт у будівництві 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин