Оржицька районна рада

Скоригована програма економічного і соціального розвитку району

Переглядів: 521

Рішенням сімнадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від 22 червня 2017 року „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік” у неї внесено відповідні корективи.

З метою реалізації на території району проектів, згідно затвердженого Переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій,  внесено  зміни до заходів щодо підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності Оржицького району Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік, а саме:

Пункт 20 викласдено в новій редакції - Капітальний ремонт та термомодернізація приміщення районного будинку культури по вул. Центральна, 75 в смт Оржиця Оржицького району Полтавської області, а також  додатково внесені до неї такі заходи:

-капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у селі Козаче Оржицького району Полтавської області - 1303,980 тис. грн.;

- Реконструкція віконних заповнень із застосуванням енергозберігаючих технологій Лазірківської ЗОШ І-ІІІ, ім.. В.О. Підпалого по вул. Центральна, 1, в с. Лазірки, Оржицького району - 236 тис. грн.;

- Капітальний ремонт покрівлі будинку культури у с. Лукім’я Оржицького району Полтавської області - 701 тис. грн.;

- Капітальний ремонт будинку культури по вул. Крупської, ЗО, в с селі Вишневе (Куйбишеве) Оржицького району Полтавської області - 313 тис. грн.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин