Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

До уваги депутатів і працівників органів місцевого самоврядування!

Переглядів: 451

Оржиця, самоврядування, декларації, доходиДо уваги працівників органів місцевого самоврядування району,

депутатів рад усіх рівнів!

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» передбачено, що посадові особи органів самоврядування й депутати місцевих рад повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За звітний 2016 рік, така декларація повинна бути подана в термін з 01 січня до 01 квітня 2017 року, шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агенства запобігання корупції - https://nazk.gov.ua.

Додатково зазначаємо, що  розділ VIII зазначеної декларації містить відомості щодо корпоративних прав.

Статтею 36 Закону України «Про запобігання корупції» покладені зобов’язання депутатів місцевих рад передавати в управління іншій особі належні їм корпоративні права. Отже, у разі наявності у Вас корпоративних прав, їх необхідно передати в порядку, визначеному Законом.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин