Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Прийняли районний бюджет та вирішили інші нагальні питання

Переглядів: 648

Прийняли районний бюджет та вирішили інші нагальні питання

24 грудня ц.р. під головуванням голови Оржицької районної ради Володимира Козини відбулася четверта сесія ради сьомого скликання, в ході якої депутати розглянули питання: про Програму економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2016 рік, про виконання Районної програми „Шкільний автобус” на 2011-2015 роки та продовження її дії терміном на 1 рік, про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2011-2015 роки та продовження її дії терміном на 1 рік, про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Оржицького району на 2016-2019 роки, про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на 2015 рік”, про районний бюджет на 2016 рік, яким визначено на 2016 рік доходи районного бюджету у сумі 127767,9 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду бюджету 125271,3 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету 2496,6 тис. грн. та аналогічні видатки. Також визначені суми повернення і надання кредитів, затверджені бюджетні призначення головним розпорядникам коштів, оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету, затверджені розміри міжбюджетних трансфертів та резервного фонду, перелік захищених статей видатків загального фонду тощо. Також депутати внесли зміни до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад Оржицького району, яке перебуває в управлінні районної ради, дали згоду на списання майна, яке належить до спільної власності територіальних громад району, затвердили план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року.

В обговоренні внесених на розгляд сесії питань активну участь взяли депутати районної ради Юрій Шилов (політична партія «Нова держава»), Микола Чепа (Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Григорій Проценко (Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Григорій Рибачов (політична партія «Рідне місто»). Володимир Карлов (політична партія «Опозиційний блок»), Максим Холоша (Радикальна партія Олега Ляшка) Куйбишевський сільський голова Валентина Гарбуз, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Яременко.

В ході пленарного засідання головуючий оголосив про створення депутатських фракцій політичних партій «Рідне місто» та «Опозиційний блок», Радикальної партії Олега Ляшка, керівниками яких стали Григорій Рибачов, Володимир Карлов, Максим Холоша.

При розгляді питання порядку «Різне» депутат районної ради Леонід Бондар (Політична партія «Партія простих людей Сергія Капліна») привернув увагу учасників сесії до того, що у зв’язку з погіршенням умов життя людей є перспектива росту злочинних проявів. На це територіальним громадам слід відповісти залученням населення до підтримки правопорядку на підвідомчих територіях.

Куйбишевський сільський голова Валентина Гарбуз порушила проблему необхідності  звернення до Кабінету Міністрів України щодо збільшення виділених сум домогосподарствам на придбання твердого палива, бо вони не відповідають реаліям сьогодення, а від цього потерпають найбільш незахищені верстви населення.

У роботі сесії взяв участь та виступив голова районної державної адміністрації Віктор Симоненко, сільські, селищні голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств), профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, відповідальні за підготовку питань, що вносилися на розгляд сесії, представники засобів масової інформації.

По закінченні сесії керівники району разом з депутатами і сільськими головами взяли активну участь у символічному запаленні вогнів Новорічної ялинки у райцентрі, де разом із селищним головою Оленою Сидоренко та учасниками художньої самодіяльності районного Будинку культури привітали оржичан з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажавши їм всіляких гараздів.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин