Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оголошення про скликання сесії районної ради

Переглядів: 267

Пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання відбудеться 12 червня 2019 року о 10 годині в залі засідань районної ради  за адресою смт Оржиця, вул. Центральна, 24.

На порядок денний сесії вносяться питання:

Про виконання Програми зайнятості населення Оржицького району на 2018-2020 роки у 2018 році.

Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 1 квартал 2019 року.

Про затвердження форми Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік.  

Про делегування повноважень щодо контролю за виконанням щоквартального Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2019 рік, внесення змін до нього Оржицькій районній державній адміністрації  – уповноваженому органу виконавчої влади.

Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на отримання кредиту в АТ КБ „Приватбанку” для забезпечення першочергових потреб підприємства.

Про реорганізацію закладів загальної освіти Оржицького району.

Про укладення трудового контракту з директором Комунальної установи „Інклюзивно-ресурсний центр” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про укладення трудових контрактів з керівниками комунальних закладів загальної середньої освіти району, які пройшли конкурсний відбір.

Про внесення змін до рішення „Про районний бюджет на  2019 рік”.

Про затвердження форм заяв та форм розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення підприємствами, що перебувають у спільній власності територіальних громад Оржицького району.

Про затвердження планового контингенту учнів Оржицької дитячої мистецької школи імені Діани Петриненко  на 2019-2020 навчальний рік.

Про припинення комунальної організації Оржицького районного комунального  радіомовлення.

Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Про затвердження плану роботи Оржицької районної ради на друге півріччя 2019 року. 

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин