Оржицька районна рада

Виїзний прийом громадян

Переглядів: 375

Учора відбувся виїзний прийом громадян головою районної ради Володимиром Козиною у Вишневій та Райозерській сільських радах.

У Вишневій сільській раді було людно, приїзду голови районної ради мешканці сіл очікували. Жителі колективно звернулися з питанням стосовно припинення курсування автобуса по маршруту Лубни-Гребінка. Головою районної ради були дані відповідні доручення для з’ясування ситуації та напрацювання можливих шляхів вирішення питання на користь заявників.

Також жителів турбують питання щодо функціонування поштового відділення та ФАПу в с. Тимки.

Надія Харченко звернулася з питанням щодо нарахування субсидії не на всіх зареєстрованих, а тільки на фактично проживаючих в помешканні осіб. Були дані необхідні роз’яснення по процедурі оформлення відповідних документів.

Одним з важливих питань для громади Вишневої сільської ради є забезпечення місцевої амбулаторії сімейним лікарем та транспортним засобом для надання якісних медичних послуг.

Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. (директор - Алла Лисенко) потребує  капітального ремонту даху школи та заміни шкільного автобуса.

Голова сільської ради Валентина Гарбуз намагається залучати позабюджетні кошти, беручи участь у різних конкурсах проектів розвитку територіальних громад, співпрацюючи з народним депутатом Костянтином Іщейкіним та депутатами обласної ради, взаємодіючи з місцевим сільгосппідприємством «Вишневе-Агро». Чимало вдається зробити, але життя ставить нові завдання, над якими потрібно працювати.

Голова районної ради пообіцяв підтримку у вирішенні важливих питань життєдіяльності Вишневої громади в межах компетенції районної ради.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин