Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржицька ЦРЛ поповнила автопарк сучасним автомобілем швидкої допомоги

Переглядів: 954

Цими днями Комунальне некомерційне підприємство «Оржицька центральна районна лікарня» одним із перших серед районів області поповнило свій автопарк автомобілем швидкої допомоги, обладнаним сучасним медичним устаткуванням.

Це відбулося завдяки низці спільних дій голови районної ради Володимира Козини, першого заступника голови районної державної адміністрації Мирослава Боговика та керівництва КНП «Оржицька центральна лікарня».

Автомобіль оснащений зручними ношами, кисневим балоном, обладнанням для ін’єкцій і вливань та іншими реанімаційними засобами, необхідними для швидкого та безпечного транспортування важких хворих. До спектру медичних послуг лікарні додасться також послуга планового транспортування лежачих пацієнтів, що потребують подальшого високоспеціалізованого медичного обстеження.

Наявність такого класу автомобіля спеціалізованого призначення – це ще один крок до підвищення рівня медичного обслуговування населення району, який  сприятиме швидкому реагування медиків та дозволить не втрачати час, коли йдеться про порятунок  життя пацієнтів.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин