Оржицька районна рада

Нам є чим пишатися

Переглядів: 506

Кожного року 29 січня ми вшановуємо подвиг молодих українців – студентів київських вищих навчальних закладів та гімназистів старших класів, які у 1918 році на кілька днів призупинили просування більшовицької армії на Київ.

Їх було триста. Проти них були тисячі – солдати, фронтовики та матроси більшовицької армії. Бій під Крутами, який на декілька днів віддалив захоплення Києва. В бою полягли майже всі, але бойовий наказ молодь виконала.

Цей бій назавжди увійшов в історію як приклад волелюбності та незламності українського народу.

Трагічним подіям сторічної давності біля станції Крути були присвячені патріотичні лінійки, що пройшли в загальноосвітніх закладах  району. На одному з таких заходів у Воронинцівській ЗОШ І-ІІ ступенів побував голова районної ради Володимир Козина. Він розповів діткам про ті далекі історичні події та  побажав їм здоров’я, відмінного навчання і миру в нашій державі.

Також Володимир Козина вручив грамоти обласної ради та солодкий дарунок від себе особисто за участь у обласному конкурсі «Самоврядування очима дітей» ученицям Воронинцівської школи Марії Жуковець (6 кл.) та Марії Цимбал (9 кл.), малюнки  яких були визнані кращими від Оржицького району.

Дивлячись на ініціативність юних школярів,  можна стверджувати, що наша молодь – достойне майбутнє нашої держави. Нам є чим гордитися,  ким пишатися та за що боротися.

Цього ж дня голова районної ради побував  у Лазірківській школі І-ІІІ ступенів, де вручив подарунки від обласної та районної рад учениці 2 класу Дані Лістровій, батько якої загинув в зоні АТО, відстоюючи свободу та незалежність нашої держави.

Сьогодні ми є свідками буремних подій на Сході. Як сто років тому наші пращури, так і ми сьогодні прагнемо одного - бути господарями на власній землі. За це українські патріоти віддають найдорожчий скарб – власне життя.

Україна пишається своїми  Героями. Пам’ять про них, як і та велична справа, за яку вони боролися колись і продовжують боротися нині – невмируща.

Вічна слава Героям!

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин