Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбулася сесія районної ради

Переглядів: 1125

Сьогодні під головуванням голови районної ради Володимира Козини відбулася двадцять шоста сесія районної ради сьомого скликання.

Участь у засіданні взяли депутати обласної ради Мирослава Василенко та Микола Горб, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, заступник голови РДА Сергій Перетятько, керівники підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району,  сільські, селищні голови.

Депутати ухвалили дванадцять питань порядку денного. Був заслуханий звіт виконувача обовязків голови районної державної адміністрації Мирослава Боговика «Про здійснення районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою за 2017 рік».

Депутати внесли зміни до діючих районних  програм соціально-економічного розвитку Оржицького району на 2018 рік, оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2020 роки, забезпечення ліками окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2016-2018 роки, поліпшення умов функціонування лікувально-профілактичних закладів територіальних громад Оржицького району на 2016-2018 роки. Відповідно були внесені зміни до рішення „Про районний бюджет на 2018 рік”.

Також депутатським корпусом були затверджені Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Оржицької районної ради Полтавської області та про районний конкурс „Краща автобусна зупинка Оржицького району 2018 року”, ухвалено ряд  розпоряджень голови районної ради та  план роботи районної ради на друге півріччя 2018 року.

Депутат районної ради Григорій Проценко ініціював внесення до порядку денного сесії  питання про недопущення закриття поштових відділень зв’язку в населених пунктах району. Було вирішено направити звернення депутатів Оржицької районної ради до Кабінету Міністрів України, Публічного акціонерного товариства  „Укрпошта” (ПАТ „Укрпошта”) та Полтавської дирекції ПАТ „Укрпошта” з проханням врахувати думку жителів територіальних громад Оржиччини та не допустити соціальної напруги серед населення району.

Активну участь у роботі сесії взяли депутати районної ради Григорій Рибачов, Надія Шульга, Григорій Проценко, Юрій Шилов, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, Лукімський сільський голова Віктор Хорошко та інші. Так, депутатів цікавили питання автобусного сполучення, стану доріг в районі, забезпечення амбулаторії Вишнівської сільської ради сімейним лікарем.

Голова районної ради Володимир Козина запевнив, що всі ці питання керівництво району тримає на контролі і працює над їх вирішенням.

Також було поінформовано сільських, селищних голів про щорічний об’їзд по питаннях благоустрою та облаштуванню населених пунктів району, який заплановано здійснити 20 червня цього року.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин