Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Співпраця з сільськими, селищними головами

Переглядів: 411

Учора під керівництвом голови районної ради Володимира Козини відбулася нарада з сільськими, селищними головами району.

Голова районної ради Володимир Козина коротко поінформував про районний конкурс проектів розвитку територіальних громад Оржицького району.

Про хід та умови проведення районного та обласних конкурсів проектів розвитку територіальних громад та бюджету участі Полтавщини  розповів головний спеціаліст з питань реалізації програм місцевого самоврядування відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) Іван Несміян.

За результатами засідання конкурсної комісії визначено переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад Оржицького району в 2018 році, а саме:

  • «Капітальний ремонт електрообладнання в спортивно-оздоровчому комплексі в с. Вишневе Оржицького району Полтавської області», Вишнева сільська рада;
  • «Безпечне село», Онішківська сільська рада;
  • «Безпека нашого села», Плехівська сільська рада;
  • «Належні умови для занять спортом для дітей та молоді», Савинська сільська рада.

Сукупне фінансування конкурсу - 779952 грн.

Про проведення конкурсу на звання  «Краща автобусна  зупинка населених пунктів Оржицького району в 2018 році» інформувала начальник відділу юридичного забезпечення діяльності ради Звіздай Оксана. Зокрема, вона зауважила, що проведення Конкурсу сприятиме забезпеченню порядку, чистоти, покращенню естетичної і санітарної привабливості населених пунктів, формуванню їх позитивного іміджу. До участі у Конкурсі запрошуються сільські, селищні ради району.

Заявки, презентаційні матеріали та інформацію про організаторів робіт слід подати у районну раду до 1 жовтня поточного року. За результатами конкурсу громадам – переможцям з районного бюджету будуть виділені кошти на розвиток інфраструктури. В конкурсі передбачено три призові місця. На критерії оцінювання проведених робіт впливатимуть оригінальність композиційного рішення, естетичне оформлення, індивідуальний підхід, активність громади (залучення учнів шкіл, студентів училищ, підприємців). Результати будуть висвітлені в засобах масової інформації.

Також Оксана Звіздай ознайомила сільських, селищних голів з проектом  «Смарт - громада». Зокрема, йшлося про можливості утворення сучасної моделі муніципального управління на засадах передових знань та впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, надання більш якісних адміністративних та муніципальних послуг громадянам, підвищення ефективності роботи органів місцевого самоврядування, забезпечення прозорості та підзвітності місцевих органів влади. Вона акцентувала увагу на питаннях налагодження партнерства та дієвої співпраці між владою, бізнесом та громадою, розвитку публічно-приватного партнерства у вирішенні найбільш актуальних завдань місцевого розвитку, сприяння розвитку партисипативної демократії та більш активного залучення громадян до участі у суспільно-політичному житті на місцевому рівні.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин