Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

У руслі конструктивної співпраці

Переглядів: 476

Оржиця, районна рада, проекти, конкурс, громади8 червня в обласній раді відбувся семінар з проведення обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області у 2016 році.

Учасники навчання - представники районних та міських рад міст обласного та районного значення – ознайомилися з вимогами до написання проектів розвитку територіальних громад, напрямами та пріоритетами проведення конкурсу у 2016 році, особливостями фінансування проектів-переможців.

На семінарі також було розглянуто пропозиції Полтавської обласної ради щодо продовження співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та іншими міжнародними фінансовими організаціями.

У роботі семінару взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Оксана Черкас, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуард Рева, заступник директора Департаменту фінансів

облдержадміністрації Інна Хівренко, начальник інформаційно-аналітичного відділу виконавчого апарату обласної ради Надія Костіна. Оржицьку районну раду на ньому представляв провідний спеціаліст з питань реалізації програм місцевого самоврядування відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) Іван Несміян.

За результатами заходу напрацьовано відповідні рекомендації - повідомляє сайт Полтавської обласної ради - http://oblrada.pl.ua/index.php/the-news/7854-u-rusli-konstruktivnoyi-spivpratsi

« повернутися до списку новин