Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

АПАРАТНА НАРАДА І ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ

Переглядів: 553

Оржиця,районна рада,РДА, колегіяУ понеділок, 29 лютого 2016 року,  голова райдержадміністрації Віктор Григорович Симоненко провів апаратну нараду та засідання колегії за участю голови районної ради  В.І. Козини, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, працівників РДА, керівників установ та організацій району.

У ході наради було розглянуто питання Про роботу зі зверненнями громадян у відділі агропромислового розвитку, управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Яблунівській сільській раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”. Доповідачами з даного питання були: начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Я.О.Слинько, начальник управління праці та соціального захисту населення Оржицької райдержадміністрації І.Л.Яременко, голова Яблунівської сільської ради М.М.Опанасенко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

На засіданні колегії розглядалося ряд питань. Про підсумки роботи галузі тваринництва в районі за 2015 рік та перспективи розвитку на 2016 рік поінформувала завідувач сектору виробництва і переробки с/г продукції, технічної політики та охорони праці управління агропромислового розвитку Л.Л.Лавренко.

З питанням Про підсумки роботи установ і закладів культури району у 2015 році та завдання на 2016 рік виступив начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації В.І.Рябець.

Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за 2015 рік прозвітували начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та надання адміністративних послуг райдержадміністрації В.В.Ванцак та начальник фінансового управління райдержадміністрації О.В.Бабенко.

Про виконання заходів Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2011-2015 роки (із змінами) в частині роботи з обдарованими та талановитими дітьми та молоддю доповіла начальник відділу освіти Оржицької райдержадміністрації Н.І.Стасенко.

Заслухавши та обговоривши дані питання, колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення та розпорядження.

(http://orjyca.adm-pl.gov.ua/news/aparatna-narada-i-zasidannya-kolegiyi-2)

« повернутися до списку новин