Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Сільські, селищні голови взяли участь у розширеній нараді РДА

Переглядів: 492

Сьогодні відбулася розширена нарада райдержадміністрації за участю голів сільських, селищних рад, на якій були обговорені важливі питання життєдіяльності району.

Зокрема, йшлося про проведення весняної призовної кампанії 2018 року, про встановлення ставок місцевих податків і зборів, про новий порядок у нарахуванні субсидій, про необхідність підписання Декларацій з лікарями та проведення Інтернету до наявних в районі ФАПів. Про це та інше йшлося у виступах військового комісара Оржицького районного військового комісаріату Олександра Лаптєва, начальника фінансового управління  райдержадміністрації Олега Бабенка, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лідії  Матвієнко, заступника начальника – начальника Оржицького  відділення Лубенської  ОДПІ  ГУ  ДФС  у  Полтавській  області Юрія  Олійника, головного лікаря комунального закладу „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” Григорія Ворони.

У «Різному» головний спеціаліст з питань реалізації програм місцевого самоврядування відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) виконавчого аппарату районної ради Іван Несміян висвітлив інформацію з питань проведення районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Оржицького району та  обласного конкурсу проектів  розвитку територіальних громад Полтавської області. Також він ознайомив голів громад з можливостями та перевагами розвитку зеленого туризму та туристичного сервісу  на території Оржицького району.

Було заслухано ряд інших питань.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин