Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржичани серед призерів Всеукраїнської спартакіади депутатів рад усіх рівнів

Переглядів: 491

7-11 червня 2016 року на стадіоні «Шкільний» та інших спортивних базах міста Чорноморськ (Ілічівськ) Одеської області проходила V Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

Всеукраїнська спартакіада серед депутатів всіх рівнів проводилася з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Міністерства молоді та спорту України, фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”.

В змаганнях брали участь голови Черкаської, Полтавської, Івано-Франківської, Дніпропетровської обласних рад, п’ять перших заступників голів обласних рад, 22 депутати обласних рад, 90 – депутати районних рад, 42 – депутати міських рад, 47 – депутати селищних рад та 138 – депутати сільських рад. Збірні команд 17 областей в складах яких було понад 340 спортсменів змагалися з футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

У складі збірної Полтавської області виступало - 23 депутати. Її сформували у результаті обласного етапу спартакіади органів місцевого самоврядування, який у травні відбувався у Полтаві.

До складу збірної входило 3 представники Оржиччини – Микола Чепа (депутат районної ради), Юрій Часник (депутат Савинської сільської ради), які виступали в складі волейбольної команди та Володимир Сук (депутат Оржицької селищної ради)-футзал.

За результатами змагань команда Полтавщини посіла 5 загальнокомандне місце. Найуспішніше виступили шахісти, які зайняли перше місце, волейболісти та тенісисти вибороли третє місце. В змаганнях з футзалу та шашок наші депутати були десятими.

Перше місце загальнокомандне місце в спартакіаді зайняли депутати Івано-Франківської області, друге РівненськоЇ, третє Житомирської, четверте Черкаської областей.

Повідомив телефоном М.Чепа

« повернутися до списку новин