Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Чи знайдуть несплачений до бюджету Староіржавецької сільської ради мільйон?

Переглядів: 650

Оржиця, Старий іргавець, бюджет,  кошти, податки, боргГолова районної ради Володимир Козина звернувся до начальника управління державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Полтавській області, прокурора області, голови обласної державної адміністрації з листом наступного змісту: «Забезпечення виконання дохідних частин бюджетів різних рівнів є пріоритетним завданням усіх гілок влади.

На території району здійснює свою господарську діяльність ТОВ «Яромир – Агро» (місцезнаходження с.Вікторія Пирятинського району), яке протягом тривалого часу демонстративно не сплачувало до місцевих бюджетів рад податок на доходи фізичних осіб із заробітної плати та доходів фізичних осіб із земельних паїв.

У результаті цього бюджет Староіржавецької сільської ради нашого району недоотримав коштів в сумі 1 194 805,16 грн. (податок на доходи фізичних осіб із заробітної плати – 411 541,91 коп., доходів фізичних осіб із земельних паїв – 783 263, 25 коп.).

Лубенська прокуратура в інтересах держави подала адміністративний позов до Полтавського окружного адміністративного суду про стягнення заборгованості на користь місцевих рад.

Постановою суду від 22 жовтня 2014 року (додається) позов був задоволений (справа № 816/3642/12). В подальшому органи місцевого самоврядування району не інформувалися про долю цієї справи. 

Виходячи з того, що на підвідомчій території очолювані Вами органи забезпечують виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, взаємодію з органами місцевого самоврядування прошу Вас, шановні Олеже Вадимовичу, Миколо Анатолійовичу, Валерію Анатолійовичу, дати доручення вивчити проблему та сприяти надходженню зазначеної суми коштів на рахунок Староіржавецької сільської ради, чи в разі неможливості їх стягнення, передачі на цю суму описаного майна ТОВ «Яромир – Агро»  територіальній громаді.

Сподіваємося на розуміння і підтримку».

Чи вдасться державним органам розшукати несплачений ТОВ «Яромир – Агро» мільйон та повернути його до бюджету сільської ради покаже час.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин