Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Особиста зустріч з громадянами

Переглядів: 606

16 червня цього року голова районної ради Володимир Козина провів особистий прийом громадян у смт Новооржицьке та с. Воронинці Оржицького району.

На прийомі до голови звернулося чимало людей стосовно вирішення різноманітних питань соціально-економічного розвитку територіальних громад та  власних проблем.

На поставлені громадянами питання Володимиром Івановичем були надані детальні роз’яснення та дані конкретні доручення керівникам районних служб стосовно їх вирішення. По кожному зверненню визначено термін виконання. Про результати розгляду звернень заявників буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

У виїзному прийомі взяв участь провідний спеціаліст з питань реалізації програм місцевого самоврядування відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) виконавчого апарату районної ради Іван Несміян, який провів роз’яснювальну роботу щодо участі сільських, селищних  рад у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад, спрямованих на розв’язання проблемних питань розвитку територій. 

Голова  районної  ради  звернув  увагу  Воронинцівського сільського та   Новооржицького селищного голів на те, що необхідно оперативно реагувати на питання, які зачіпають інтереси громадян, бути уважним до труднощів кожної людини, активно співпрацювати з керівниками установ, організацій, підприємств району, а також проводити роз’яснювальну роботу з питань життєдіяльності селищної громади. Тільки вирішуючи проблеми кожної окремої людини, можна досягти добробуту суспільства в цілому.

« повернутися до списку новин