Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування

Переглядів: 381

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,

депутати місцевих рад, голови територіальних громад району!

Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

То ж нехай День місцевого самоврядування об'єднає нас у спільному прагненні зробити наші селища і села щасливими та багатими!

Дякую вам за  наполегливу і самовіддану працю, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активну громадянську позицію. Ви робите гідний внесок у розбудову Оржиччини і держави в цілому.

Нехай розуміння і підтримка земляків додають  вам сили долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного тепла і затишку, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам територіальних громад.

Зі святом вас, шановні колеги!

Голова районної ради                        Володимир Козина

« повернутися до списку новин