Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 875

Голова районної ради Володимир Козина відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55, частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” видав розпорядження про скликання сорок сьомої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання 21 жовтня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради (смт Оржиця, вул. Центральна, 24).

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020 рік та затвердження його в новій редакції.

2. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області  за 3 квартал 2020 року.

3. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2021 рік.

4. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.                     

5. Про затвердження Звіту про виконання Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” за 3 квартал 2020 року.

6. Про затвердження Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2021 рік.

7. Про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки у 2020 році.

8. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Оржицького району на 2017-2021 роки.

9. Про виконання Районної програми „Шкільний автобус” на 2017-2021 роки у 2020 році.

10. Про призупинення роботи Райозерського дошкільного навчального закладу „Журавлик” Оржицької районної ради Полтавської області.

11. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти району.

12. Про виконання Районної програми „Питна вода” на 2006-2020 роки.

13. Про виконання Районної програми фінансової підтримки пасажирського перевезення, що здійснюється комунальним підприємством „Оржиця-водоканал” на 2019-2020 роки.

14. Про результати роботи Оржицької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості в 2020 році.

15. Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет  на  2020 рік”.

16. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Оржицької селищної ради.

17. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Новооржицької селищної ради.

18.   Про передачу комунальних установ, закладів та підприємств із спільної власності територіальних громад Оржицького району у комунальну власність Оржицької селищної ради.

19.   Про передачу комунальних установ, закладів та підприємств із спільної власності територіальних громад Оржицького району в комунальну власність Новооржицької селищної ради.

20.   Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

21.  Різне.

На сесію запрошуються: депутат Верховної Ради України, депутати обласної ради, голова районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, прокурор Лубенської місцевої прокуратури, начальник Оржицького відділення поліції  Лубенського відділу ГУНП в Полтавській області, керівники управлінь, відділів і секторів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств  (підприємств),  профспілкових  органів, громадських   організацій, політичних партій, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії, представників засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин