Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

В Оржиці відбувся захід для сильних духом дітей

Переглядів: 487

Сьогодні на базі опорного закладу «Оржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Я. Франка» був проведений захід для дітей з особливими потребами.

Ініціювала проведення спортивно-розважального дозвілля  голова  ГО «Оржицьке районне об’єднання осіб з інвалідністю» Валентина Харченко-Несмашна. Захід відбувався у формі сценарію з казковими персонажами Сніговиком, Бабусею Ягусею, Снігуронькою. Діти взяли участь у спортивних іграх «Кільцекид», дитячому волейболі, боулінгу, дартсі, а також цікаво провели час, змагаючись у настільних іграх.

Активну участь у забавах разом з дітьми брали дорослі, що їх супроводжували.

Протягом змагань  діти одержували заохочувальні призи, а наприкінці заходу  отримали в подарунок цікаві настільні ігри та пакунок солодощів від Дідуся Мороза, а також заряд бадьорості та хорошого настрою на цілий день.

Голова ГО «Оржицьке районне об’єднання осіб з інвалідністю» Валентина Харченко-Несмашна висловила сподівання, що при проведенні наступного заходу для даної категорії дітей, участь  у ньому візьмуть більше дітлахів.

Також вона висловила вдячність за підтримку в організації змагань голові районної ради Володимиру Козині, відділу освіти райдержадміністрації, сільським, селищним головам за допомогу в інформуванні та підвезенні, а також батькам, які активно сприяють участі дітей з особливими потребами  у різних видах діяльності, тим самим забезпечуючи їх розвиток та залучення до активного життя в соціумі.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин