Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Радилися з представниками громад

Переглядів: 596

Радилися з представниками громад

22 грудня 2015 року в залі засідань районної ради відбулася нарада з питань формування бюджету за участю сільських, селищних голів Оржицького району. Вели засідання голова райдержадміністрації Віктор Симоненко та голова районної ради Володимир Козина. В числі запрошених були присутні начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, головний лікар ЦРЛ Наталія Ковтун.

На початку наради голова райдержадміністрації Віктор Симоненко націлив сільських, селищних голів району на дотримання єдиної позиції при прийнятті місцевих бюджетів, враховуючи при цьому загальнодержавні підходи до їх формування. Також він відзначив, що бюджет 2015 року в районі виконаний та висловив сподівання, що при подальшій плідній співпраці це буде забезпечено і в 2016 році. Окрім цього він наголосив, що питання подальшої децентралізації та об’єднання сільських громад і надалі залишатиметься актуальним, тож при формуванні бюджетів необхідно враховувати всі варіанти розвитку подій, але без збитків для громади. Окремо було порушено питання щодо декомунізації в Україні та залучення громади до участі у цьому процесі.

Далі виступив начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко, який поінформував присутніх про основні напрямки планування місцевих бюджетів.

Питання з приводу дитячого харчування учнів шкіл та вихованців дитячих навчальних закладів порушила начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, яка висловила сподівання на подальше розуміння та підтримку при вирішенні проблем освітянської галузі громад  та керівництва району.

Також обговорювалися питання щодо перспектив ремонту доріг різних категорій та завчасне виготовлення для цього проектно-кошторисної документації, що дасть змогу залучити  кошти бюджетів усіх рівнів.

Підсумував нараду голова районної ради Володимир Козина та разом з головою райдержадміністрації Віктором Симоненком побажали присутнім плідної праці на благо Оржицького району.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин