Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

ТОВ «Оржицький молокозавод» тісно співпрацює з районним центром зайнятості

Переглядів: 2269

Оржиччина, Заріг, виробництво, зайнятістьПідприємство ТОВ «ОРЖИЦЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД» Оржицького району Полтавської області відроджує півстолітні традиції молочного виробництва.

Ще за радянських часів тут виготовляли кефір, молоко, ряжанку, вершкове масло, твердий сир і навіть морозиво, частуючи смачними та корисними молочними продуктами жителів села та району.

1967 року було зведено будівлю цеху, а виробництво вперше оснащено належним обладнанням, штат поповнено кваліфікованими працівниками. Завод стабільно працював, забезпечуючи Оржицький район молочною продукцією, а частину виробленого вершкового масла експортували до Польщі. Але коли в 1990-х роках підприємство увійшло до складу Хорольського молококонсервного комбінату дитячих продуктів, виробництво припинилося, а завод перепрофілювали під сепарування молока. У 2011 році розпочалося відродження підприємства, а в січні 2013 року було випущено першу молочну продукцію на реконструйованому заводі.

Політика підприємства – виготовляти якісну продукцію зі свіжої сировини (радіус доставки молока не перевищує 30 км) Оржиччина, Заріг, виробництво, зайнятістькласичним методом за чинними державними стандартами та без додаткових штучних складників. Уся продукція повністю відповідає ДСТУ та санітарно-гігієнічним вимогам, не містить у своєму складі шкідливих речовин і генномодифікованих організмів.

Загальна чисельність працюючих:146 осіб, у тому числі 20 інженерно-технічні робітники, 126 робітників. На сьогоднішній день підприємство повністю забезпечено кадрами. Середня заробітна плата  по підприємству - 1900 грн.

Підприємство ТОВ «Оржицький молокозавод» тісно співпрацює з Оржицьким районним центром зайнятості. З початку відродження за сприянням центру зайнятості були працевлаштовані 13 безробітних на посади – бухгалтер, оператор комп’ютерного набору, водій автотранспортних засобів, охоронник, підсобний робітник, прибиральник виробничих приміщень, комірник.

Адреса: 37740, Полтавська область, Оржицький район, с. Заріг, вул. Миру,24
Контактний телефон: (05357) 91-9-11.
Електронна пошта: zaroqg11@ukr.net
Сайт: http://zarog.ua

« повернутися до списку новин