Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

За рядками рішень сесії: Депутати б’ють на сполох щодо ситуації з інсулінами

Переглядів: 548

 7 червня ц.р., в ході роботи шістнадцятої сесії районної ради депутати прийняли рішення  «Про  Звернення   депутатів Оржицької районної ради Полтавської області   сьомого   скликання    до    Кабінету    Міністрів   України, Полтавської  обласної  державної адміністрації  щодо ситуації,  яка склалася   із  забезпеченням  хворих   на  цукровий   діабет препаратами  інсуліну»

В ньому говориться»: «Ми, депутати Оржицької районної ради Полтавської області сьомого скликання, реагуючи на численні звернення громадян, звертаємо увагу  на критичну ситуацію, яка склалася щодо забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсулінів. Просимо вирішити дане питання на загальнодержавному рівні,  як це робилося у попередні роки. 

Для потреб жителів району хворих на цукровий діабет з державного бюджету на 2017 рік виділена сума, яка покриває загальну потребу  в препаратах інсуліну лише на 37 відсотків.

На даний час в районі на обліку перебуває 167 осіб, які потребують забезпечення препаратами інсуліну, з них – 5 дітей. Брак коштів на ці цілі складає 919099,36 грн.

Самотужки ні районний, ні місцеві бюджети цю проблему вирішити  не зможуть.

Це викличе негативний суспільний резонанс не лише серед хворих на цукровий діабет, але і їх рідних та всіх жителів району.

Виходячи з того, що останні  роки ця проблема успішно вирішувалась через загальнодержавну програму безкоштовного забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном, просимо звернути увагу на подальшу підтримку даної програми для забезпечення хворих на цукровий діабет життєво необхідними препаратами».

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин