Оржицька районна рада

За підсумками сесії районної ради

Переглядів: 1027

Сьогодні відбулося засідання постійних комісій спільно з Президією районної ради, де були розглянуті  питання порядку денного двадцять дев’ятої сесії  районної ради сьомого скликання. Депутати проголосували за затвердження питань та внесення їх на розгляд сесії.

У засіданні сесії взяв участь депутат обласної ради Микола Горб, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації  Мирослав Боговик, керівники структурних підрозділів РДА, сільські, селищні голови.

Було ухвалено  рішення з 14 питань порядку денного, серед яких питання соціально-економічного розвитку району, освіти, медицини, культури, землеустрою та інші.  Депутати внесли зміни до ряду діючих в районі програм, затвердили Програму підтримки розвитку територіального сервісного центру № 5343 регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області на 2018 рік, внесли зміни до показників районного бюджету.

У різному виступив виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Мирослав Боговик, який прозвітував про закінчення ремонтних робіт по відновленню дорожнього покриття у напрямках Оржиця-Хорол, Оржиця-Райозеро, Савинці-Черевки та повідомив, що продовжується ремонт у напрямку Старого Іржавця. Майже третину  доріг в районі відремонтовано, ведуться переговори з обласною державної адміністрацією про план робіт на наступний рік. Також Мирослав Тимофійович пояснив ситуацію стосовно припинення курсування автобусів Лубни-Чутівка та Лубни-Старий Іржавець. Зокрема, зазначив, що відносно одного з перевізників будуть застосовані штрафні санкції та проводитиметься робота по відновленню автобусного сполучення в районі.

Були обговорені інші питання життєдіяльності району.

Активну участь у роботі сесії взяли депутати обласної ради Микола Горб, районної ради Володимир Карлов , Леонід Бондар, Григорій Проценко, Микола Чепа, Григорій Рибачов.

Прес-служба районної ради « повернутися до списку новин