Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

Переглядів: 288

Сьогодні відбулася спільна нарада за участі представників райдержадміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, на якій були розглянуті питання налагодження автобусного сполучення в районі, розвитку спорту, організації заходів з підготовки до проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року, виплати субсидії в готівковій формі та інші, що стосувалися життєдіяльності району.

Голова районної ради Володимир Козина і виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик вже вкотре обговорили проблему налагодження пасажирських перевезень в районі та необхідність фінансової підтримки КП «Оржиця-водоканал», яке здійснюватиме ці перевезення. Питання внутрішньорайонних пасажирських перевезень дуже актуальне і його вирішення залежить від спільних зусиль як керівників району, так і від голів сільських, селищних рад. Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Михайленко запропонував очільникам громад внести зміни до діючих програм соціально-економічного розвитку сільських, селищних рад, передбачивши  можливість надання субвенції для розвитку КП «Оржиця-водоканал».  Це дасть змогу вирішити технічні питання та започаткувати нові маршрути руху автобусів.

Про підтримку у проведенні спортивних змагань говорив голова місцевого осередку ГО ВФСТ «Колос» в Оржицькому районі Полтавської області Геннадій Коршун. Виділення коштів з бюджетів сільських рад дозволить охопити участю у заходах з фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності широкі верстви населення, організовувати районні та обласні змагання з різних видів спорту, пропагувати здоровий спосіб життя серед різних вікових категорій громадян.

Далі виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик нагадав про підготовку до проведення виборів Президента України 31 березня цього року, наголосив на проведенні ревізії матеріально-технічної бази, необхідної для нормального функціонування дільничних комісій. Також було розглянуто питання надання житлових субсидій у готівковій формі та інші.

Активну участь у засіданні взяли Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, сільські голови Валерій Житинський, Олександр Ковальов, Ганна Кириленко.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин